Aktualności

Wyniki konkursu! Będzie dogrywka
13.10.2015

Przedstawiamy Państwu poprawne odpowiedzi na pytania w czwartej, a zarazem ostatniej rundzie konkursowej. Dziękujemy wszystkim za udział w tak długiej zabawie i jednocześnie zapraszamy do odwiedzania naszego fan page’a, gdzie bardzo często będą pojawiały się kolejne szanse na wygranie atrakcyjnych nagród!

1) Najwyższe zwycięstwo drużyna Stali w sezonie 02/03 osiągnęła w meczu przeciwko Legii Warszawa 122-79, wynik po pierwszej połowie to 66-37, był to mecz wyjazdowy.

2) Najwięcej piłek, bo aż 10 w pojedynczym meczu w sezonie 99/00 przechwycił Jarrod Gee.

3) Najwięcej punktów w jednym meczu w sezonie 01/02 zdobył Mindaugas Budzinauskas – 36 punktów. Mecz odbył się we Włocławku 21 stycznia 2002 roku, a przeciwnikiem Stali była Polska B.

Bezbłędnie na dwanaście pytań konkursowych odpowiedziało 8 osób: Paweł Świeczak, Paweł Olejnik, Tomasz Stankiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Mateusz Krykwiński, Tomasz Gluzman, Katarzyna Stasiak i Marta Krykwińska.

Zapraszamy wymienione osoby do rundy dodatkowej. W środę o godzinie 21:00 na naszej stronie zaprezentujemy Państwu jedno pytanie, na które odpowiedź należy przesłać jak najszybciej. Standardowo na adres email —> konkurs@bmslamstal.pl

Pierwsze trzy osoby otrzymają od nas całosezonowe karnety, dla kolejnych trzech przygotowaliśmy zaproszenia na trzy pierwsze mecze. Pozostała dwójka w ramach nagrody pocieszenia i podziękowania za udział w konkursie otrzyma gadżety klubowe. O sposobie odbioru nagród poinformujemy Państwa mailowo.

—> Wyniki konkursu <—

Autor: Patryk Pankowiak