Aktualności

Computer Recycling nowym sponsorem BM Slam Stal!
17.10.2015

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż grono sponsorów zespołu BM Slam Stal zasiliła uznana i sprawdzona marka – Computer Recycling! To firma, który łączy w sobie serwis komputerowy, a także zajmuje się skupem sprzętu elektrycznego. 

– Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wysokiej jakości usług informatycznych, specjalizując się w szczególności w serwisie wielu zróżnicowanych modeli laptopów wiodących światowych marek – czytamy na oficjalnej stronie firmy CR. Siedziba Computer Recycling mieści się w Radłowie przy ulicy Wojska Polskiego. Co ciekawe i warte podkreślenia, nowy sponsor ostrowskich Byków, to największy serwis komputerów i laptopów w południowej Wielkopolsce.

– Bardzo się cieszę, że do naszego grona dołącza kolejna firma, wierząca w nasz projekt. Wiele z nich czekało tak naprawdę na rozwój sytuacji naszego klubu. Dziś można powiedzieć, że podołaliśmy – organizacyjnie i sportowo. Dodatkowo wygrywamy pierwszy mecz inaugurujący ligę. To na pewno bodźce, który przyciągają niczym magnes potencjalnych sponsorów, chcących wypromować swoją markę poprzez klub BM Slam Stal. Nie inaczej było z firmą Computer Recycling. Rozmowy rozpoczęły się znacznie szybciej. Nasze drobne klubowe sukcesy spowodowały, że właściciele CR zdecydowali się wesprzeć nasz klub. W tym momencie bardzo im za to dziękuję! Podsumuję krótko – jestem wdzięczny za zaufanie i witam na pokładzie BM Slam Stal! – mówi prezes Paweł Matuszewski.

Computer Recycling gwarantuje skuteczną naprawę niemal wszystkich rodzajów usterek, a w szczególności:

  • naprawa oraz wymiana płyt głównych oraz kart rozszerzeń,
  • naprawa oraz wymiana układu zasilania oraz portów (USB, COM, PS2 itp.),
  • naprawa oraz wymiana matryc LCD / LED oraz układu podświetlenia,
  • naprawa oraz wymiana dysków twardych, napędów optycznych,
  • naprawa oraz wymiana klawiatur, naprawa uszkodzeń mechanicznych, czyszczenie oraz naprawa laptopów zalanych cieczą,
  • odzyskiwanie utraconych danych,

Więcej informacji na temat firmy Computer Recycling można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej—> www.computer-recycling.pl