Do spotkania z

z Polski Cukier Toruń pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę

Aktualności

Computer Recycling nowym sponsorem BM Slam Stal!
17.10.2015

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż grono sponsorów zespołu BM Slam Stal zasiliła uznana i sprawdzona marka – Computer Recycling! To firma, który łączy w sobie serwis komputerowy, a także zajmuje się skupem sprzętu elektrycznego. 

– Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wysokiej jakości usług informatycznych, specjalizując się w szczególności w serwisie wielu zróżnicowanych modeli laptopów wiodących światowych marek – czytamy na oficjalnej stronie firmy CR. Siedziba Computer Recycling mieści się w Radłowie przy ulicy Wojska Polskiego. Co ciekawe i warte podkreślenia, nowy sponsor ostrowskich Byków, to największy serwis komputerów i laptopów w południowej Wielkopolsce.

– Bardzo się cieszę, że do naszego grona dołącza kolejna firma, wierząca w nasz projekt. Wiele z nich czekało tak naprawdę na rozwój sytuacji naszego klubu. Dziś można powiedzieć, że podołaliśmy – organizacyjnie i sportowo. Dodatkowo wygrywamy pierwszy mecz inaugurujący ligę. To na pewno bodźce, który przyciągają niczym magnes potencjalnych sponsorów, chcących wypromować swoją markę poprzez klub BM Slam Stal. Nie inaczej było z firmą Computer Recycling. Rozmowy rozpoczęły się znacznie szybciej. Nasze drobne klubowe sukcesy spowodowały, że właściciele CR zdecydowali się wesprzeć nasz klub. W tym momencie bardzo im za to dziękuję! Podsumuję krótko – jestem wdzięczny za zaufanie i witam na pokładzie BM Slam Stal! – mówi prezes Paweł Matuszewski.

Computer Recycling gwarantuje skuteczną naprawę niemal wszystkich rodzajów usterek, a w szczególności:

  • naprawa oraz wymiana płyt głównych oraz kart rozszerzeń,
  • naprawa oraz wymiana układu zasilania oraz portów (USB, COM, PS2 itp.),
  • naprawa oraz wymiana matryc LCD / LED oraz układu podświetlenia,
  • naprawa oraz wymiana dysków twardych, napędów optycznych,
  • naprawa oraz wymiana klawiatur, naprawa uszkodzeń mechanicznych, czyszczenie oraz naprawa laptopów zalanych cieczą,
  • odzyskiwanie utraconych danych,

Więcej informacji na temat firmy Computer Recycling można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej—> www.computer-recycling.pl

Autor: Patryk Pankowiak