Aktualności

Firma NED w gronie sponsorów BM Slam Stal!
25.11.2015

Grono sponsorów drużyny BM Slam Stal systematycznie się powiększa! Witamy na pokładzie przedsiębiorstwo świadczące usługi eksportowe, firmę NED. Następna organizacja postanowiła nam zaufać. To niezwykle motywujące i wręcz niezbędne do funkcjonowania klubu, biorącego udział w rozgrywkach na najwyższym szczeblu w Polsce. Dziękujemy serdecznie! 

– Cieszę się, że systematycznie do współpracy z nami przystępują kolejni prestiżowi sponsorzy. To świetnie obrazuje, że tworzony przez nas wszystkich projekt BM Slam Stal jest czymś ważnym i potrzebnym. Dzięki wsparciu takich firm, razem budujemy nowy rozdział w historii ostrowskiej koszykówki – mówi prezes klubu, Paweł Matuszewski.

Strona internetowa —> NED

Więcej o nowym sponsorze BM Slam Stal:

“PHU NED” jest prężnie rozwijającą się firmą, która powstała w 2002 roku jako przedsiębiorstwo świadczące usługi eksportowe. Nasza firma zapewnia całościową obsługę logistyczną oraz transportową. Wykonuje przewozy różnego typu ładunków zarówno do jak i ze wszystkich krajów Europy oraz WNP. Oprócz transportu, organizuje również kompleksową obsługę promową.

Doświadczona kadra firmy jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania transportowo-spedycyjne oferując szeroki wachlarz usług, szczególną uwagę poświęcając przygotowaniu nietypowych, nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Firma P.H.U NED zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług, terminowe realizacje transportów oraz, co szczególnie ważne, bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Państwa przesyłkom. Stosowane przez nas metody zabezpieczeń, w połączeniu z dobrą organizacją pracy i doświadczeniem, gwarantują Państwu spokojny sen.
Zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy oraz zapewnienia komfortu psychicznego i zadowolenia. Wspólnie tworzymy rynek transportowy!