Do spotkania z

z Polski Cukier Toruń pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę

Aktualności

Nowy sponsor! Firma ARGED wspiera BM Slam Stal
26.11.2015

Niedawno informowaliśmy, iż przyjacielem BM Slam Stal została firma NED Transport. To nie koniec doskonałych wiadomości. Chęć współpracy z ostrowskim klubem wyraziło także przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją systemów do wanien i brodzików oraz elementów z tworzyw sztucznych. Mowa o istniejącej od 1991 roku firmie ARGED. Witamy!

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rozmowy zakończyły się w pozytywny sposób. Firma ARGED, to uznana marka na rynku. Pozyskujemy cennego partnera i jestem pewien, że nasza współpraca będzie się rozwijać, przynosząc korzyści obu stronom. Grono firm i osób, wspierających nasz projekt BM Slam Stal rośnie systematycznie. To niesamowite i dla nas bardzo istotne – mówi wiceprezes klubu, Marcin Napierała.

Strona internetowa —> ARGED

O firmie:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ARGED istnieje na rynku polskim od 1991 roku, zajmuje się produkcją systemów poziomujących do wanien i brodzików oraz elementów z tworzyw sztucznych. Posiadamy duże doświadczenie w profilu naszej działalności oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Służymy poradami, konsultacjami oraz chętnie pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z tematyką naszej produkcji.

W roku 2007 uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny mieszczący się w miejscowości Ociąż gmina Nowe Skalmierzyce. Dzięki zakupowi nowoczesnych maszyn i urządzeń, zakład posiada obecnie znaczącą zdolność produkcyjną i szybką zdolność wdrożeniową. Nasz park maszynowy składa się z wtryskarek do tworzyw sztucznych, pras mimośrodowych i hydraulicznych. Posiadamy zaplecze narzędziowe, co pozwala w możliwie najkrótszym czasie zaprojektować, wykonać narzędzie oraz uruchomić produkcję na przedstawiony element konstrukcyjny z tworzywa sztucznego lub element metalowy.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą estetyką. Dysponujemy swoim transportem oraz umową z firmą spedycyjną co zapewnia bezproblemową dostawę loco magazyn kontrahenta w ciągu 24 godzin.

Posiadamy kilka wzorów przemysłowych zastrzeżonych w URZĘDZIE PATENTOWYM RP obejmujących system poziomowania brodzika jak i jego mocowanie.

Autor: Patryk Pankowiak