Aktualności

Nowy sponsor! Firma ARGED wspiera BM Slam Stal
26.11.2015

Niedawno informowaliśmy, iż przyjacielem BM Slam Stal została firma NED Transport. To nie koniec doskonałych wiadomości. Chęć współpracy z ostrowskim klubem wyraziło także przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją systemów do wanien i brodzików oraz elementów z tworzyw sztucznych. Mowa o istniejącej od 1991 roku firmie ARGED. Witamy!

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rozmowy zakończyły się w pozytywny sposób. Firma ARGED, to uznana marka na rynku. Pozyskujemy cennego partnera i jestem pewien, że nasza współpraca będzie się rozwijać, przynosząc korzyści obu stronom. Grono firm i osób, wspierających nasz projekt BM Slam Stal rośnie systematycznie. To niesamowite i dla nas bardzo istotne – mówi wiceprezes klubu, Marcin Napierała.

Strona internetowa —> ARGED

O firmie:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ARGED istnieje na rynku polskim od 1991 roku, zajmuje się produkcją systemów poziomujących do wanien i brodzików oraz elementów z tworzyw sztucznych. Posiadamy duże doświadczenie w profilu naszej działalności oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Służymy poradami, konsultacjami oraz chętnie pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z tematyką naszej produkcji.

W roku 2007 uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny mieszczący się w miejscowości Ociąż gmina Nowe Skalmierzyce. Dzięki zakupowi nowoczesnych maszyn i urządzeń, zakład posiada obecnie znaczącą zdolność produkcyjną i szybką zdolność wdrożeniową. Nasz park maszynowy składa się z wtryskarek do tworzyw sztucznych, pras mimośrodowych i hydraulicznych. Posiadamy zaplecze narzędziowe, co pozwala w możliwie najkrótszym czasie zaprojektować, wykonać narzędzie oraz uruchomić produkcję na przedstawiony element konstrukcyjny z tworzywa sztucznego lub element metalowy.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą estetyką. Dysponujemy swoim transportem oraz umową z firmą spedycyjną co zapewnia bezproblemową dostawę loco magazyn kontrahenta w ciągu 24 godzin.

Posiadamy kilka wzorów przemysłowych zastrzeżonych w URZĘDZIE PATENTOWYM RP obejmujących system poziomowania brodzika jak i jego mocowanie.