Aktualności

Biuro Serwis sponsorem BM Slam Stal
15.12.2015

Niedawno informowaliśmy Państwa, iż grono sponsorów drużyny BM Slam Stal zasiliło BK Trade. Tymczasem to nie koniec dobrych wieści. Rośnie zainteresowanie zespołem beniaminka Tauron Basket Ligi, a to bardzo cieszy. Witamy na pokładzie także markę Biuro Serwis!  Siedziba nowego sponsora żółto-niebieskich mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy księdza Warszawskiego 18. Można nabyć tam wszelkie artykuły biurowe w atrakcyjnych cenach!

Biuro Serwis dba o wygodę klientów. – W naszym pawilonie handlowym możesz zrobić zakupy samoobsługowo. Jeśli natomiast wolisz otrzymać zakupione produkty bezpośrednio do swojej firmy, skontaktuj się z naszym handlowcem lub załóż konto w e-sklepie – czytamy na stronie firmy. Jak to wygląda? – Własna flota pojazdów Biuro Serwis pozwala nam dostarczać produkty do Klientów w promieniu nawet 150 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego – bez dodatkowych kosztów. Dzięki skorzystaniu ze sklepu internetowego lub z pomocy naszych konsultantów (telefonicznie lub mailowo) złożenie zamówienia staje się jeszcze szybsze!

Co można kupić w Biurze Serwis? Tysiące produktów! – Oferta obejmuje wszystko, czego firmy potrzebują w codziennej działalności – od artykułów papierniczych, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń, po środki czystości i podstawowe artykuły spożywcze. Współpraca z wieloma dostawcami sprawia, że w Biuro Serwis znajdziesz zarówno ekskluzywne produkty najsłynniejszych marek, jak i ich atrakcyjne cenowo odpowiedniki. Aby zakupy  jeszcze bardziej opłacały się Klientom, nieustannie przygotowujemy nowe promocje i rabaty. U nas czeka na Państwa tysiące produktów.

Ponadto Biuro Serwis podejmuje się także wykonywania wszelkiego rodzaju pieczątek. Czas realizacji trwa  zaledwie 24 godziny! Warto dodać, ze firma zajmuje się także grawerowaniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego sponsora drużyny BM Slam Stal. Robiąc zakupy w firmie Biuro Serwis, wspierasz żółto-niebieskich.

Strona internetowa —> Biuro Serwis