Aktualności

Świąteczne płyty dla kibiców BM Slam Stal!
22.12.2015

Święta Bożego Narodzenia to okres serdeczności, refleksji, wzajemnego okazywania sobie troski czy miłości. Nieodłącznym elementem tego długo wyczekiwanego czasu są także prezenty. Drużyna BM Slam Stal również chciała podarować mały drobiazg swoim kibicom.

Mile mogli zaskoczyć się ci, którzy we wtorek przechodzili przez ostrowski Rynek. W centrum miasta od godziny 15:00 drużyna BM Slam Stal rozdawała prezenty i składała świąteczne życzenia. Upominkami były płyty, zawierające najpopularniejsze polskie kolędy. Reakcje zaczepianych przez koszykarzy przechodniów były bardzo pozytywne. Na ich twarzach malował się uśmiech. Niektórzy zatrzymywali się nawet, aby porozmawiać z zawodnikami czy wykonać pamiątkowe zdjęcie.

BM Slam Stal tego dnia rozdała mnóstwo płyt. A to jeszcze nie koniec! Świąteczny prezent od beniaminka otrzyma każdy, kto zjawi się 23 grudnia w hali Arena Kalisz. Właśnie wtedy żółto-niebiescy zmierzą się z wiceliderem Tauron Basket Ligi, Polskim Cukrem Toruń. Początek środowego spotkania o godzinie 19:00.

Co można znaleźć na płycie? Między innymi “Cichą noc” w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego, piosenkę “Gdy śliczna” Haliny Frąckowiak czy “Wśród nocnej ciszy”, śpiewane przez Krzysztofa Krawczyka. W sumie jest tam 19 świątecznych utworów.