Aktualności

W środę gramy dla Weroniki
22.12.2015

Drużyna BM Slam Stal zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy dla malutkiej Ani Mrówczyńskiej, a także Matyldy Jastrowicz. Przed świętami Bożego Narodzenia prosimy Państwa o wsparcie dla kolejnego wspaniałego szkraba, Weroniki Pazdrowskiej. Dziewczynka już na początku życia zmaga się z dużymi problemami zdrowotnymi.

– Toksoplazmoza wrodzona jest przyczyną utraty wzroku oraz ogromnego uszkodzenia mózgu naszej córeczki. Codzienna rehabilitacja oraz zakup kosztownych urządzeń i leków jest szansą na rozwój Weroniki – czytamy. – W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszej córeczki. Dzięki Państwa pomocy Weronika ma wielką szansę doświadczyć i zobaczyć uroki życia – przekazują rodzice.

Pieniądze na rzecz Weroniki będą zbierane podczas dwóch najbliższych spotkań BM Slam Stal w hali Arena Kalisz (23 grudnia BM Slam Stal – Polski Cukier Toruń, 27 grudnia BM Slam Stal – Siarka Tarnobrzeg). Każdy może pomóc, a każdy, nawet najmniejszy gest może mieć w tej walce ogromne znaczenie. W imieniu rodziców, koszykarska Stalówka prosi o wsparcie.

Profil pomocy na Facebooku —> Szansa dla Weroniki

Pomoc-dla-Weroniki