Aktualności

Pregon nowym sponsorem BM Slam Stal
30.12.2015

Grono sponsorów drużyny BM Slam Stal systematycznie się powiększa! Tym razem zasiliła je firma zajmująca się wykonywaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Pregon, nowy przyjaciel ostrowskiego basketu, prowadzi także sprzedaż urządzeń i części wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych. Ich siedziba w Ostrowie Wielkopolskim mieści się na ul. Kaliskiej 56. To biuro obsługi klienta z salonem sprzedaży, gdzie klient otrzymuje fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwego rozwiązania dla jego potrzeb.

Co ponadto?

Firma Pregon posiada mobilny i stacjonarny serwis, dzięki któremu odpowiada na oczekiwania klientów związane z przeglądami, naprawą i bieżącym serwisem urządzeń. Mobilność ma olbrzymie znaczenie w przypadku naprawy nagrzewnic zimą czy klimatyzatorów latem, w okresach kiedy urządzenia te są niezbędne. Montaże wykonuje zarówno w domach jedno i wielorodzinnych, biurowcach, sklepach, salonach, halach magazynowych i produkcyjnych, jak i obiektach użyteczności publicznej – przedszkolach, szpitalach, aptekach. A więc, dosłownie wszędzie!

Zachęcamy do kontaktu osoby oraz firmy planujące inwestycje wentylacyjne, bądź klimatyzacyjne. Zapraszamy również projektantów instalacji sanitarnych oraz producentów i dystrybutorów materiałów i urządzeń wentylacyjno – klimatyzacyjnych.

Strona internetowa —> PREGON.PL

 

pregon