Do spotkania z

z Polski Cukier Toruń pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę

Aktualności

Pregon nowym sponsorem BM Slam Stal
30.12.2015

Grono sponsorów drużyny BM Slam Stal systematycznie się powiększa! Tym razem zasiliła je firma zajmująca się wykonywaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Pregon, nowy przyjaciel ostrowskiego basketu, prowadzi także sprzedaż urządzeń i części wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych. Ich siedziba w Ostrowie Wielkopolskim mieści się na ul. Kaliskiej 56. To biuro obsługi klienta z salonem sprzedaży, gdzie klient otrzymuje fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwego rozwiązania dla jego potrzeb.

Co ponadto?

Firma Pregon posiada mobilny i stacjonarny serwis, dzięki któremu odpowiada na oczekiwania klientów związane z przeglądami, naprawą i bieżącym serwisem urządzeń. Mobilność ma olbrzymie znaczenie w przypadku naprawy nagrzewnic zimą czy klimatyzatorów latem, w okresach kiedy urządzenia te są niezbędne. Montaże wykonuje zarówno w domach jedno i wielorodzinnych, biurowcach, sklepach, salonach, halach magazynowych i produkcyjnych, jak i obiektach użyteczności publicznej – przedszkolach, szpitalach, aptekach. A więc, dosłownie wszędzie!

Zachęcamy do kontaktu osoby oraz firmy planujące inwestycje wentylacyjne, bądź klimatyzacyjne. Zapraszamy również projektantów instalacji sanitarnych oraz producentów i dystrybutorów materiałów i urządzeń wentylacyjno – klimatyzacyjnych.

Strona internetowa —> PREGON.PL

 

pregon

Autor: Patryk Pankowiak