Aktualności

Matuszewski i Sretenović triumfowali w Plebiscycie
31.01.2016

W sobotę poznaliśmy wyniki XVI edycji plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Południowej Wielkopolski. Rozstrzygnięcie nastąpiło na 22 Balu Centry. Tytuł Sportowiec Roku 2015 przypadł Edycie Mielczarek, koszykarce Ostrovii. W gronie działaczy zwyciężył prezes klubu BM Slam Stal, Paweł Matuszewski, natomiast wśród trenerów szkoleniowiec żółto-niebieskich, Zoran Sretenović.

Paweł Matuszewski: – Ten sukces, to nie tylko moja zasługa. Nie tylko mi należą się gratulacje. Nie byłoby go bez całego sztabu, całego zespołu, z którym mam przyjemność współpracować – zaznaczał szczęśliwy prezes BM Slam Stal. – W tym momencie chciałbym im za wszystko bardzo podziękować. Wyróżnienie w gronie działaczy doda mi motywacji, aby jeszcze ciężej pracować i dążyć do tego, żeby klub ciągle się rozwijał.

Zoran Sretenović: – To dla mnie duże zaskoczenie – nie krył serbski szkoleniowiec BM Slam Stal. – Od początku sezonu udało nam się sprawić kilka miłych niespodzianek, odnieść kilka ważnych zwycięstw. Wykonaliśmy dobrą pracę na treningach i to zaowocowało. Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia – przyznał Zoran Sretenović, dodając: – Tę nagrodę powinni otrzymać wszyscy trenerzy. To naprawdę ciężki kawałek chleba.

Pełne wyniki plebiscytu:

Działacze:
1. Paweł Matuszewski – prezes BM Slam Stal
2. Marek Śliwiński – prezes KPR Ostrovia
3. Grzegorz Muss – działacz Centry Ostrów Wlkp.

Trenerzy:
1. Zoran Sretenović – BM Slam Stal
2. Krzysztof Przybylski – KPR Ostrovia
3. Mikołaj Czaja – KS Stal

Sportowcy:
1. Edyta Mielczarek – TS Ostrovia
2. Tomasz Ochońko – BM Slam Stal
3. Joanna Kondoł – Kuźma Team
4. Curtis Millage – BM Slam Stal
5. Mateusz Szczepaniak – MDM Komputery Ostrovia
6. Monika Jasnowska – TS Ostrovia
7. Ewa Rosiak – KS Stal
8. Bartosz Grabowski – PKS Wiraż
9. Mariusz Kuśmierczyk – KPR Ostrovia
10. Jakub Puławski – Aeroklubu Ostrowski