Aktualności

Stalówka promowała koszykówkę w Nowych Skamielrzycach
15.04.2016

W poniedziałek, 11 kwietnia przedstawiciele zespołu BM Slam Stal promowali koszykówkę w Nowych Skalmierzycach, miejscowości leżącej nieopodal Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Prezentujemy opis oraz zdjęcia z wizyty w Gimnazjum im. Polskich Noblistów.

Taki artykuł odnośnie odwiedzin koszykarzy ukazał się na stronie internetowej szkoły: “W dniu 11 kwietnia br. gościliśmy w naszej szkole II Trenera BM SLAM STALI Ostrów Wielkopolski, p.Karola Kowalewskiego oraz czworo zawodników żółto–niebieskich: Curtisa Milllage’a, Alexisa Wangmene, Deshawna Delaneya oraz Piotra Niedźwiedzkiego. Nasi Goście z ogromną otwartością, życzliwością i humorem odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów i nauczycieli. Pytania te dotyczyły przebiegu ich kariery, sukcesów, zainteresowań oraz planów związanych z koszykarską przyszłością. Po rozmowie z uczniami „Stalowcy” zaprezentowali namiastkę swoich koszykarskich umiejętności, wywołując u zgromadzonej publiczności podziw i aplauz widowiskowością zagrań. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursach, w których nagrodami były wejściówki na środowy mecz z mistrzem Polski Stelmetem BC Zielona Góra, przekazane szkole przez BM SLAM STAL. Spotkanie było dla młodzieży źródłem niezapomnianych przeżyć, jak również niepowtarzalną okazją do zrobienia sobie pamiątkowego selfie ze swoimi koszykarskimi idolami. Serdecznie dziękujemy Zarządowi BM SLAM STAL, Trenerowi oraz Zawodnikom za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły”. My również dziękujemy i do zobaczenia!