Aktualności

Werona i McDavid partnerem technicznym
31.07.2016

Miło nam poinformować, iż ponownie partnerem technicznym klubu BM Slam Stal w nadchodzącym sezonie 2016/2017 będą firma Weron, lider medycyny sportowej w Polsce, a także wiodąca marka na rynku, firma McDavid. Ubiegłoroczna współpraca ukladała się wzorowo. Teraz czas na ciąg dalszy. Dziękujemy serdecznie!

Firma Werona to dystrybutor największych światowych marek z zakresu medycyny sportowej, cieszących się uznaniem na całym świecie. Dzięki produktom dystrybuowanym przez firmę WERON możliwe jest utrzymanie zawodników w optymalnej kondycji nawet w okresach bardzo intensywnej aktywności fizycznej.

Wachlarz proponowanych przez WERON artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje preparaty oraz akcesoria służące przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu i regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji.

Stworzona przez sportowców dla sportowców – to właśnie idealnie charakteryzuje firmę McDavid. Dzięki produktom z zakresu kompresji sportowej, ortotyki i ochrony ciała jest obecna w każdym elemencie życia sportowca.

Strona internetowa partnera technicznego Stalówki —> http://www.werondental.pl/