Aktualności

VixonMedia nadal na pokładzie!
04.08.2016

Firma VixonMedia w ubiegłym sezonie wspierała klub BM Slam Stal, pomagając w zakresie promocji. Zaowocowało to powstaniem efektownych billboardów, które było można zobaczyć na terenie całej południowej Wielkopolski. Współpraca ta będzie kontynuowana także w przyszłym sezonie, za co serdecznie dziękujemy.

Firma pana Macieja Miłosza, zajmująca się reklamą, współpracowała z ostrowskim klubem już w poprzednim sezonie. Teraz VixonMedia zadeklarowała się wspierać klub także podczas nadchodzących rozgrywek, zapewniając wsparcie billboardowe na wszystkie imprezy organizowane przez BM Slam Stal.

– Ubiegłoroczna współpraca układa się bardzo dobrze, dlatego chcemy wspierać klub także w przyszłym sezonie – mówi Maciej Miłosz, właściciel firmy VixonMedia. – Projekty graficzne przygotowane przez BM Slam Stal i realizowane przez nas, są unikatowe i przykuwają uwagę ludzi. Obopólnie wpływa to na korzyść reklamodawców, reklamowanych oraz firm wspierających, powiązanych z koszykówką. Cieszę się tym bardziej, ponieważ to także świetna promocja miasta Ostrów Wielkopolski. Mam nadzieję, że nasza współpraca przełoży się nie tylko na sukces marketingowy, ale i sportowy, za który jako firma trzymamy kciuki.

Strona internetowa firmy VixonMedia —> http://www.vixonmedia.pl/

Vixon media