Aktualności

Firma NED przedłuża współpracę
26.08.2016

Przedsiębiorstwo świadczące usługi eksportowe, firma NED w dalszym ciągu będzie wspierać drużynę BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski! To bardzo miła wiadomość, która może cieszyć nie tylko zarząd klubu, a także kibiców żółto-niebieskich. Współpraca obu stron układa się wręcz wzorowo. Dobrze mieć w swoich szeregach tak mocnego partnera.

– Cieszę się, że systematycznie do współpracy z nami przystępują kolejni prestiżowi sponsorzy. To świetnie obrazuje, że tworzony przez nas wszystkich projekt BM Slam Stal jest czymś ważnym i potrzebnym. Dzięki wsparciu takich firm, razem budujemy nowy rozdział w historii ostrowskiej koszykówki – mówił w ubiegłym roku prezes klubu, Paweł Matuszewski. Teraz firma NED zdecydowała się wspierać Stalówkę także podczas nadchodzącego sezonu, co świetnie obrazuje, że cały projekt umacnia się i rozwija.

Strona internetowa —> NED

Więcej o sponsorze BM Slam Stal:

“PHU NED” jest prężnie rozwijającą się firmą, która powstała w 2002 roku jako przedsiębiorstwo świadczące usługi eksportowe. Nasza firma zapewnia całościową obsługę logistyczną oraz transportową. Wykonuje przewozy różnego typu ładunków zarówno do jak i ze wszystkich krajów Europy oraz WNP. Oprócz transportu, organizuje również kompleksową obsługę promową.

Doświadczona kadra firmy jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania transportowo-spedycyjne oferując szeroki wachlarz usług, szczególną uwagę poświęcając przygotowaniu nietypowych, nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Firma P.H.U NED zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług, terminowe realizacje transportów oraz co szczególnie ważne, bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Państwa przesyłkom. Stosowane przez nas metody zabezpieczeń, w połączeniu z dobrą organizacją pracy i doświadczeniem, gwarantują Państwu spokojny sen.
Zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy oraz zapewnienia komfortu psychicznego i zadowolenia. Wspólnie tworzymy rynek transportowy!