Aktualności

Olmet zostaje z nami
05.09.2016

Informowaliśmy ostatnio o sponsorach, którzy zdecydowali się wspierać Stalówkę także w przyszłym, zbliżającym się wielkimi krokami sezonie. Do tego grona dołączyć trzeba Centrum Narzędziowo-Budowlane, firmę Olmet! Ich siedziba mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej 47.

Olmet obchodzi w tym roku 20. lecie istnienia na rynku. Warto sprawdzić ich ofertę, ponieważ przygotowali z tej okazji mnóstwo atrakcyjnych promocji. Jednocześnie wspieracie Państwo ostrowski basket.

Strona internetowa naszego sponsora: www.olmet.net

O firmie Olmet:

Przedsiębiorstwo Handlowe „OLMET” z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej 47 powstało 25 maja 1996 roku. Właścicielami Firmy są Państwo Aleksandra i Jarosław Rynowieccy a zakres działalności obejmuje bardzo szeroko rozumiany handel artykułami przemysłowymi.

Na początku istnienia Placówka mieściła się na powierzchni 40m2. Obecnie dzięki nieustającemu rozwojowi funkcjonujemy na powierzchni ponad 600m2 i zatrudniamy ponad 10 pracowników. Fakt ten umożliwił niesamowicie rozwinąć nam oferowany asortyment.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy Przedstawicielami wielu markowych Firm krajowych jak i zagranicznych, co pozwala na oferowanie produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. Naszymi klientami są zarówno Firmy, jak i bardzo cenieni przez nas odbiorcy indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą przebogatą ofertą na odwiedzanej właśnie przez Państwa stronie jak i w siedzibie Firmy gdzie zawsze spotkacie się Państwo z fachową obsługą i doradztwem.

„Dotychczasowym Klientom pragniemy wyrazić wdzięczność za owocną współpracę, tych zaś, którzy jeszcze nie zostali naszymi Klientami serdecznie zapraszamy na zakupy do naszej Firmy.”

Właściciele i Pracownicy Przedsiębiorstwa Handlowego „OLMET”