Aktualności

Sponsorzy BM Slam Stal (3)
06.10.2016

W podzięce i słowach uznania dla firm, które wspierają klub BM Slam Stal, chcieliśmy rozpocząć cykl, przedstawiający wszystkich przyjaciół ostrowskiego basketu. Tym razem uwzględniamy trzech naszych partnerów – firmę Pregon oraz nowych, Van Cargo, a także Auto Centrum Lis. Dziękujemy za dane zaufanie!

W życiu ostrowskiego klubu czynnie uczestnicy pan Grzegorz Zielewicz. Jego Pregon, to firma usługowo–handlowa z polskim kapitałem. Podstawową formą działalności jest działalność usługowa, polegająca na wykonywaniu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma Pregon prowadzi też sprzedaż urządzeń i części wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych. W siedzibie firmy w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano biuro obsługi klienta z salonem sprzedaży gdzie klient otrzymuje doradztwo i pomoc w wyborze właściwego rozwiązania dopasowanego do jego potrzeb. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego punktu!

Strona internetowa —> Pregon

W sezonie 2016/2017 Stalówkę zaczęło wspierać Van Cargo. TO grupa podmiotów specjalizujących się w branży TSL. Posiada aż 35 lokalizacji w Europie, z czego 30 na terenie Polski. Zatrudnia ponadto ponad 750 osób, z czego blisko 450 specjalizujących się w spedycji. Funkcjonuje na rynku od 1989 roku. Witamy na pokładzie!

Strona internetowa —> Van Cargo

Salon Auto Centrum Lis mieści się w Kaliszu przy ulicy Częstochowskiej 211. Właśnie tam przybyli w środę Władysław Koreniuk, Marvin Jefferon, Porter Troupe, Christo Nikołow, Aaron Johnson oraz szkoleniowiec żółto-niebieskich, Zoran Sretenović. Każdy otrzymał nowe auto marki Renault, które ma służyć naszym reprezentantom przez cały okres trwania rozgrywek 2016/2017. Wielkie ukłony i podziękowania!

Strona internetowa —> Auto Centrum Lis