Aktualności

Sponsorzy BM Slam Stal (5)
12.10.2016

Chcielibyśmy podziękować i skierować słowa uznania dla firm, które wspierają klub BM Slam Stal. Rozpoczynamy cykl, przedstawiający wszystkich przyjaciół ostrowskiego basketu. VixonMedia, Let’s Fitness, Weron – wielkie podziękowania dla Was!

Firma VixonMedia pomaga nam w zakresie promocji. Efekty współpracy możecie Państwo zobaczyć na terenie całej południowej Wielkopolski. Mowa o efektownych bilbordach, nawiązujących oczywiście do klubu BM Slam Stal. Firma pana Macieja Miłosza, zajmująca się reklamą, współpracowała z ostrowskim klubem już w poprzednim sezonie. Teraz VixonMedia zadeklarowała się wspierać klub także podczas nadchodzących rozgrywek, zapewniając wsparcie billboardowe na wszystkie imprezy sportowe organizowane przez Stalówkę. Bardzo dziękujemy!

Strona internetowa —> VixonMedia

Jeżeli szukacie miejsca do aktywnego spędzenia czasu, polecamy naszego partnera. W Let’s Fitness żółto-niebiescy szlifowali formę przed, a także w trakcie poprzedniego i obecnego sezonu. To nowoczesny ośrodek, w którym warto trenować także ze względu na to, iż na co dzień będzie można spotkać tam koszykarzy. Mieści się on na ulicy Raszkowskiej 78 i jest czynny siedem dni w tygodniu.

Strona internetowa —> Let’s Fitness

Firma Werona to dystrybutor największych światowych marek z zakresu medycyny sportowej, cieszących się uznaniem na całym świecie. Dzięki produktom dystrybuowanym przez firmę WERON możliwe jest utrzymanie zawodników w optymalnej kondycji nawet w okresach bardzo intensywnej aktywności fizycznej. Wachlarz proponowanych przez WERON artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje preparaty oraz akcesoria służące przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu i regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji. Dobrze mieć Was na pokładzie! Duże ukłony.

Strona internetowa —> Weron