Aktualności

Kashmir SPA partnerem BM Slam Stal
17.10.2016

Załoga naszego klubu cały czas się powiększa. Miło nam poinformować, iż od sezonu 2016/2017 BM Slam Stal wspiera także Kashmir SPA. Właśnie tam udali się w poniedziałek koszykarze ostrowskiego zespołu, aby zregenerować siły. Wizyty w tym ośrodku na stałe zagoszczą w naszym grafiku! Zapraszamy do odwiedzin także Państwa. 

Wszystko, czego potrzebujesz

W Kashmir SPA oferujemy pełną gamę usług kosmetycznych i fryzjerskich, opartych o najnowocześniejsze technologie i profesjonalne kosmetyki. Podczas wizyty, możesz skorzystać z ulubionego rodzaju masażu oraz zrelaksować się w saunie i jacuzzi. Zapraszamy również do przybycia z bliską osobą – nasze gabinety są przystosowane do wykonywania zabiegów dla dwojga – czytamy na stronie Kashmir SPA. Odsyłamy tam również, aby dowiedzieć się więcej o nowym partnerze naszego klubu —> Kashmir SPA