Aktualności

BM Slam Stal odwiedziła szkołę Polsko-Kanadyjską
16.11.2016

Promowanie koszykówki i zdrowego trybu życia wśród młodzieży, to oprócz wygrywania ligowych meczów, równie ważne zadanie drużyny BM Slam Stal. Ostrowski klub gościł niedawno w IV Liceum Ogólnokształcącym, tym razem koszykarze złożyli wizytę uczniom szkoły Polsko-Kanadyjskiej, mieszczącej się przy ulicy Kościuszki.

Spotkanie odbyło się we wtorek, 15 listopada o godzinie 12:00, a wzięli w nim udział przedstawiciele naszego klubu: Robert Tomaszek, Shawn King, Marc Antonio Carter oraz Patryk Pankowiak. Zostaliśmy bardzo miło przywitani. Uczniowie przygotowali dla nas prezentację multimedialną, przedstawiającą wszystkich zawodników oraz sztab naszej drużyny. Był czas na zadawania pytań, a także wspólne zdjęcia i autografy. Duże podziękowania dla pani Kariny Rudnickiej oraz jej syna, Eryka, którzy koordynowali całe spotkanie.