Aktualności

Factory Centrum Fitness partnerem BM Slam Stal
11.01.2017

Bardzo miło nam poinformować, iż nowym partnerem klubu BM Slam Stal zostało Factory Centrum Fitness, mieszczące się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicach Kaliskiej 65a oraz Łąkowej 1! To właśnie tam koszykarze będą szlifować formę przed następnymi ligowymi meczami. Jesteśmy przekonani, iż będzie to długa oraz owocna współpraca. Dziękujemy za okazane zaufanie!

Stalówka standardowo dwukrotnie w tygodniu odbywa treningi w siłowni. Każdy z zawodników może udać się do ośrodka Factory Centrum Fitness także indywidualnie, a więc dla Państwa to dodatkowa gratka, jaką niewątpliwie byłoby spotkanie profesjonalnego zawodnika w tym miejscu.

“Factory Centrum Fitness to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie! Kochamy sport i kochamy dzielić się naszą pasją. Właśnie dlatego pracują dla nas najlepsi specjaliści, którzy nieustannie dbają o jakość i efektywność Twojego treningu. Ruch to styl życia, ruch wyzwala pozytywną energię, odpręża, relaksuje i uodparnia na stres. Na co więc czekasz? RUSZ SIĘ!” – czytamy na stronie internetowej nowego partnera klubu BM Slam Stal. Od poniedziałku do piątku Factory czynne jest w godzinach 6:00-22:00. W weekendy od 9:00 do 17:00.