Aktualności

Jesteśmy razem: Biuro Serwis
01.02.2017

Cykl “Jesteśmy razem” został stworzony, aby choć w małym stopniu podziękować firmom i ludziom, bez których istnienie klubu BM Slam Stal na tak wysokim poziomie nie byłoby możliwe. Tym razem serdeczne podziękowania dla Biuro Serwis i Pana Radosława Spychały. Ostatnio wizytę złożyli im zawodnicy żółto-niebieskich, Robert Tomaszek, Adam Kaczmarzyk oraz Porter Troupe.

Biuro Serwis dba o wygodę klientów. – W naszym pawilonie handlowym możesz zrobić zakupy samoobsługowo. Jeśli natomiast wolisz otrzymać zakupione produkty bezpośrednio do swojej firmy, skontaktuj się z naszym handlowcem lub załóż konto w e-sklepie – czytamy na stronie firmy. Jak to wygląda? – Własna flota pojazdów Biuro Serwis pozwala nam dostarczać produkty do Klientów w promieniu nawet 150 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego – bez dodatkowych kosztów. Dzięki skorzystaniu ze sklepu internetowego lub z pomocy naszych konsultantów (telefonicznie lub mailowo) złożenie zamówienia staje się jeszcze szybsze!

Co można kupić w Biurze Serwis? Tysiące produktów! – Oferta obejmuje wszystko, czego firmy potrzebują w codziennej działalności – od artykułów papierniczych, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń, po środki czystości i podstawowe artykuły spożywcze. Współpraca z wieloma dostawcami sprawia, że w Biuro Serwis znajdziesz zarówno ekskluzywne produkty najsłynniejszych marek, jak i ich atrakcyjne cenowo odpowiedniki. Aby zakupy jeszcze bardziej opłacały się Klientom, nieustannie przygotowujemy nowe promocje i rabaty. U nas czeka na Państwa tysiące produktów.

Ponadto Biuro Serwis podejmuje się także wykonywania wszelkiego rodzaju pieczątek. Czas realizacji trwa zaledwie 24 godziny! Warto dodać, ze firma zajmuje się także grawerowaniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego sponsora drużyny BM Slam Stal. Robiąc zakupy w firmie Biuro Serwis, wspierasz żółto-niebieskich.

Strona internetowa —> Biuro Serwis