Aktualności

Kostrzewski oficjalnie w BM Slam Stali
01.03.2017

W związku z wieloma nieprawdziwymi informacjami, które w ostatnich dniach pojawiły się w mediach, chcemy poinformować, że nasz klub w trakcie rozmów z Mateuszem Kostrzewskim oraz jego agentem przestrzegał ogólnie przyjętych zasad. Nie doszło do żadnych działań nieetycznych. Wszystkie rozmowy prowadzone były po otrzymaniu informacji, że Mateusz Kostrzewski jest wolnym zawodnikiem. Rozmowy rozpoczęły się po uzyskaniu informacji od agenta i samego zawodnika, że ma status gracza wolnego.

Dlatego też we wtorek wystąpiliśmy do PGE Turów Zgorzelec z prośbą o wyjaśnienie tej całej sytuacji, w szczególności słów trenera Mathiasa Fischera, który zarzucił ,,kradzież,, zawodnika. Właśnie te kwestie zostały wyjaśnione we wtorek w trakcie rozmowy telefonicznej prezesów obu klubów. Zaistniała sytuacja nie ma więc wpływu na relacje obu klubów, które pozostają na stopie partnerskiej.
Cieszymy się, że Mateusz Kostrzewski podpisał półtoraroczny kontrakt z BM SLAM STAL. To kolejny dowód na to, że nasz klub ma mocną pozycję w polskiej lidze i działania podejmowane przez władze BM SLAM STAL są odpowiednie.