Aktualności

To będzie wielki mecz! Wszyscy na niebiesko
08.04.2017

Drużyna BM Slam Stal ostatni raz opuszczała parkiet na tarczy 14 stycznia, kiedy grała ze Stelmet w hali CRS. Od tamtego momentu Stalówka odniosła 12. (!) zwycięstw z rzędu, ustanawiając nowy rekord klubu. Teraz będzie miała szansę, aby wyrównać rekord sezonu 2016/2017, który na początku ustanowił Polski Cukier Toruń. Ale aby tak się stało, ostrowianie musieliby pokonać nowego lidera PLK, Anwil Włocławek. Zapowiada się niesamowite widowisko! Początek w niedzielę o godz. 19:00.

Ostatni raz ktoś znalazł receptę na Anwil Włocławek 12 lutego, a było to Miasto Szkła Krosno, które pokonało na własnym parkiecie Rottweilery 78:71. Następnie podopieczni Igora Milicicia odnieśli osiem zwycięstw z rzędu, pokonując po drodze Energę Czarnych Słupsk, PGE Turów Zgorzelec czy ostatnio bardzo wyraźnie, bo aż 81:68 Stelmet BC Zieloną Górę. Dzięki tym sukcesom Anwil wspiął się na sam szczyt PLK. Ale teraz czeka ich mecz w Ostrowie Wielkopolskim. Tu BM Slam Stal przegrała tylko dwa razy, ostatni 29 października 2016 roku.

W hali Gimnazjum nr 1 przy ulicy Wrocławskiej szans nie mieli Rosa Radom, Polski Cukier Toruń, a kapitulowali też Energa Czarni Słupsk, King Szczecin, MKS Dąbrowa Górnicza czy PGE Turów Zgorzelec. Teraz kibice, którzy w nadkomplecie wypełnić mają ostrowski obiekt, chcą pomóc żółto-niebieskim w pokonaniu rozpędzonych Rottweilerów. Początek tego niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkania w niedzielę, 9 kwietnia o godzinie 19:00. Zachęcamy Państwa, aby przyłączyć się do akcji “Wszyscy na niebiesko”, czyli ubrać na mecz coś koloru niebieskiego i stworzyć niepowtarzalny klimat. Do zobaczenia!