Aktualności

Jesteśmy razem: Fenetra
13.04.2017

Cykl “Jesteśmy razem” został stworzony, aby choć w małym stopniu podziękować firmom i ludziom, bez których istnienie klubu BM Slam Stal na tak wysokim poziomie nie byłoby możliwe. Tym razem bardzo duże podziękowania i ukłony w stronę nieocenionej firmy Fenetra! Jesteśmy niezwykle dumni, iż tak uznana na rynku marka zdecydowała się wspierać także BM Slam Stal. Ostatnio ich siedzibę w Lewkowcu odwiedzili Marc Carter, Mateusz Zębski i Adam Kaczmarzyk.

O firmie:

Fenetra Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo działające na rynku stolarki okiennej, które dzięki dynamicznemu rozwojowi i licznym inwestycjom zyskało renomę oraz wysoką pozycję wśród konkurentów.

Fenetra Sp. z o.o. została założona w 2004 roku. Od tamtego czasu firma ustawicznie poszerza swoją działalność: do najważniejszych inwestycji należy zaliczyć uruchomienie produkcji wyrobów ślusarki aluminiowej oraz uruchomienie dwóch innowacyjnych linii produkcyjnych okien PCW.

Wybieramy najlepsze rozwiązania!

Dbałość o najwyższe standardy jakości oraz podążanie za dynamicznie zmieniającymi się trendami skłaniają producentów do śledzenia i wprowadzania do użycia najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwalających wyróżnić się na tle konkurencji.

Strona internetowa —> http://www.fenetra.com.pl/

Hala produkcyjna stolarki PCW została wyposażona w dwie w pełni zautomatyzowane linie technologiczne, w skład których wchodzi centrum tnące, centra obróbcze ze zintegrowaną stacją chłodzenia, automatyczne zgrzewarki 4-głowicowe współpracujące ze stacjami frezującymi i oczyszczarkami naroży. Wszystkie etapy procesu produkcji sterowane są komputerowo, począwszy od składania zamówień poprzez optymalizację produkcji i sterowanie maszynami. W drugiej hali zlokalizowana jest produkcja ślusarki aluminiowej oraz produktów specjalnych PCW takich jak: drzwi, okna łukowe czy drzwi w systemach przesuwnych.

Dodatkowo w skład zakładu produkcyjnego FENETRA Sp. z o. o. wchodzą dwa biurowce, place składowe i magazynowe.