Do 1 finałowego spotkania

PLAY OFF z Anwil Włocławek
pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę
#JesteśmyzeStali

Aktualności

Bilety na play offy. Wszystkie informacje
01.05.2017

Długowyczekiwana przez Stalówkę faza play off rusza już w piątek, 5 maja. Zapowiada się pasjonująca walka. Pierwszy mecz serii BM Slam Stal – MKS Dąbrowa Górnicza odbędzie się o godzinie 17:45. Wszystkich zainteresowanych nabyciem biletów na ćwierćfinałowe spotkania, zapraszamy do przeczytania rozwinięcia newsa. Tam znajdziecie Państwo wszelkie informacje, począwszy od cen wejściówek do godzin i miejsc, gdzie można je nabywać. Ten weekend w Ostrowie Wielkopolskim, to będzie prawdziwa koszykarska uczta. Zapraszamy serdecznie!

W związku z meczami ćwierćfinałowymi play off, zarząd klubu BM Slam Stal SA ma następujące informacje:

Ceny biletów:
normalny – 40 złotych
ulgowy – 25 złotych

Karnety w sezonie 2016/2017 obowiązywały na rundę zasadniczą. Osoby mające karnety na rundę zasadniczą, posiadają prawo pierwokupu biletów na mecze ćwierćfinału. Sprzedaż biletów dla dotychczasowych posiadaczy karnetów odbędzie się we wtorek, 2 maja w godzinach 12:00–16:00 w biurze klubu, mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego.

Sprzedaż biletów na pozostałe miejsca odbywać się będzie w czwartek, 4 maja od godziny 10:00 do godziny 16:00, także w biurze BM Slam Stal oraz w piątek, 5 maja od godziny 16:00 bezpośrednio w hali przy ulicy Wrocławskiej. Jedna osoba może maksymalnie zakupić pięć biletów na jeden mecz.

  • Dopisek: Jeśli ktoś z posiadających karnety, chce kupić jeszcze bilety, może to zrobić w biurze klubu w czwartek w godzinach 8:00-10:00. Następnie rusza sprzedaż dla wszystkich.

Autor: Patryk Pankowiak