Trzymamy

kciuki za naszą drużynę

Pierwsza bitwa dla rywali. Do zobaczenia w czwartek
24.09.2017

Za nami pierwszy mecz w kwalifikacjach do Pucharu Europy. Dzisiaj w izraelskiej Hercliji gospodarze wygrali 84:74. Rewanżowe spotkanie już w czwartek w Ostrowie Wielkopolskim. Początek o godzinie 19. Czekamy na Was i gorąco zapraszamy!

Do przerwy dzisiejszy mecz miał wyrównany przebieg. W I kwarcie był remis 21:21, natomiast do przerwy gospodarze prowadzili 41:39. W III kwarcie izraelska drużyna odskoczyła, powiększając przewagę do 13 punktów. W ostatniej części nasz zespół zabrał się za odrabianie strat. Nie brakowało emocji. W dwumeczu każdy punkt może być na wagę złota. W końcówce zmniejszyliśmy straty do sześciu punktów, ale ostatnie słowo należało do rywali. Z dystansu trafił Shawn Dawson i zespół Bnei Herzliya wygrał 84:74.
Rewanżowe spotkanie w czwartek o godzinie 19 w Ostrowie Wielkopolskim. Sprzedaż biletów od jutra od godziny 10 w siedzibie naszego klubu zapraszamy.