Aktualności

Trener Rajković ocenia mecz z Asseco
30.10.2017

-Skład naszej drużyny nie jest jeszcze zamknięty. Musimy dokonać pewnych zmian, bo nikt z nas nie chce, żeby ten sezon wyglądał w taki sposób – mówi Emil Rajković, trener naszej drużyny. W sobotę przegraliśmy z Asseco, a już dzisiaj rozpoczynamy przygotowania do kolejnego starcia. W najbliższą niedzielę, 5 listopada u siebie podejmować będziemy TBV Start Lublin. Na to spotkanie już teraz gorąco zapraszamy!

Emil Rajković, oceniający sobotni mecz z Asseco Gdynia:

– Tego można było się spodziewać, że będziemy mieli problemy. Nasz skład nie jest jeszcze zamknięty. Można powiedzieć, że tutaj decydowała jedna piłka o tym, czy wygramy, czy nie. Tak samo było w meczu z Czarnymi. Dzisiaj nie zagraliśmy dobrze w obronie. Przegrywaliśmy pojedynki 1 na 1. W niektórych sytuacjach brakowało nam cierpliwości w ofensywie. Nasi rywale potrafili wykorzystać błędy. Dzięki temu wygrali. Dla nas to bolesna porażka. Musimy dokonać pewnych zmian. Trzeba zamknąć skład i znaleźć wyjście z tej sytuacji, bo przecież nikt z nas nie chce, żeby ten sezon wyglądał w taki sposób. Chcemy tworzyć dobry zespół, który będzie wygrywał i to nie tylko u siebie, ale także na wyjeździe. Teraz trzeba maksymalnie przygotować się do meczu z Lublinem, po którym będzie dwutygodniowa przerwa. Wtedy postaramy się dokonać zmian, które sprawią, że będziemy grali dużo lepiej.