Aktualności

,,Stalowe” spotkanie w Atmospherze już we wtorek!
04.11.2017
Rozpoczynamy cykliczne spotkania koszykarzy BM Slam Stal z kibicami. Na luzie, z poczuciem humoru i w świetnej atmosferze. Premierowe spotkanie już w najbliższy wtorek, 7 listopada w Ostrowie w restauracji Atmosphera Cafe&Restaurant przy ulicy Raszkowskiej 78. – Warto przyjść. Poznać jeszcze bliżej naszych zawodników, którzy odpowiedzą na wiele pytań – mówi Grzegorz Ardeli, wiceprezes BM Slam Stal.

W tym sezonie jednym z naszym partnerów jest restauracja Atmosphera. W związku z nawiązaną współpracą postanowiliśmy organizować cykliczne spotkania z koszykarzami i trenerami naszego zespołu. – Chcemy, żeby kibice jeszcze bardziej poznali nasz zespół. Mamy wielu fanów. Ostrów żyje sportem i koszykówką. Dlatego organizacja takich spotkań to kolejny element integracji środowiska kibiców i zawodników – podkreśla Grzegorz Ardeli.
Premierowe ,,Stalowe” spotkanie w żółto-niebieskiej Atmospherze już w najbliższy wtorek, 7 listopada. Początek o godzinie 18.30. Nasz klub przygotowuje wiele niespodzianek. Zawodnicy będą do dyspozycji kibiców, którzy będą mogli zadać wiele pytań dotyczących nie tylko koszykówki. Nie zabraknie też konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Zatem. Rezerwujcie już dzisiaj czas we wtorkowe popołudnie. Zapraszamy do Atmosphery w Ostrowie przy ulicy Raszkowskiej 78, tuż obok Starej Przepompowni.