Aktualności

Wyjątkowi goście na środowym meczu. Radość dzieci bezcenna
19.12.2017

Już w środę we własnej hali podejmujemy zespół Trefla Sopot. Na to spotkanie zaprosiliśmy grupę 30 dzieci w wieku od 6 do 13 lat objętych programem wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Akcja organizowana jest przez nasz klub oraz redakcję miesięcznika Społeczni.pl oraz ostrowski MOPS.

– Fundacja „PORT” od lat pomaga dzieciakom w tym szczególnym czasie w polskiej tradycji. Święta Bożego Narodzenia to moment, kiedy można trochę zwolnić, spędzić czas z rodziną. Wspólnie z pracownikami gazety Społeczni.pl, wpadliśmy aby w tym roku zrobić akcję z brązowym medalistą Mistrzostw Polski w koszykówce, drużyną BM Slam Stal – mówił prezes fundacji i wydawca miesięcznika Społeczni.pl Mateusz Jagolicz. Paweł Matuszewski, prezes BM Slam Stal dodaje: – Jako klub bierzemy udział w wielu tego typu akcjach. Wspieramy i pomagamy. To świetny pomysł, żeby w tym okresie dać dzieciom jeszcze więcej radości. Ich zadowolenie to rzecz bezcenna.

Najmłodsi obejrzą więc jutrzejszy mecz, a w przerwie otrzymają prezenty. Świąteczne paczki przygotowane zostały przez nasz klub, a także firmy: Galeria Ostrovia, Kamix, Vixon, Biuro Serwis oraz Ostrowską Szkołę Języków Obcych Euro-School.