Do najbliższego spotkania

z Arką Gdynia
pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę
#JesteśmyzeStali

Aktualności

Świąteczny prezent gotowy. Carter ponownie w BM Slam Stal
21.12.2017

Mamy dla Was znakomity świąteczny prezent. Pod choinkę dla wszystkich fanów BM Slam Stal. Marc Antonio Carter ponownie zawodnikiem naszej drużyny! Amerykanin podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu. Do Ostrowa przyleci na początku stycznia. – To były długie negocjacje, ale najważniejsze, że zakończyły się podpisem Marca – mówi Paweł Matuszewski, prezes BM Slam Stal.

Wielokrotnie już udowodniliśmy i pokazaliśmy, że dla naszego klubu nie ma rzeczy niemożliwych. Są plany, są marzenia, są cele. Stopniowo, krok po kroku dążymy do ich realizacji. Od 2015 roku można mnożyć przykłady skutecznego działania, pokonywania kolejnych barier i trudności.  Tak właśnie było z zakontraktowaniem Marca Antonio Cartera. To były trwające ponad dwa miesiące negocjacje. To były trudne i jakże ciężkie rozmowy prowadzone przez prezesa Pawła Matuszewskiego. Ich finał jest jednak znakomity. Marc Antonio Carter ponownie zakładać będzie żółto-niebieską koszulkę.

Autor: Redaktor BM SLAM STAL