Do najbliższego spotkania

z Arką Gdynia
pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę
#JesteśmyzeStali

Aktualności

W sobotę gramy z Polpharmą. Bilety w sprzedaży od czwartku
27.12.2017

Już w sobotę we własnej hali będziemy podejmować zespół Polpharmy Starogard Gdański. To będzie ostatni mecz dla zespołu BM Slam Stal w dobiegającym do końca 2017 roku. Początek sobotniego spotkania o godzinie 18.30. Sprzedaż biletów na ten pojedynek rusza w siedzibie klubu w czwartek.

Wejściówki na sobotni mecz będzie można nabywać zarówno w czwartek, jak i w piątek w siedzibie naszego klubu w godzinach od 10 do 15. W dniu meczu sprzedaż biletów w hali przy Wrocławskiej od godziny 16.30. Zapraszamy

Ceny biletów:
*40 złotych bilet normalny
*25 złotych bilet ulgowy (dla studentów i uczniów szkół średnich)
*25 złotych bilet za koszem na trybunie D
*15 złotych bilet ulgowy (dla uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych)
*95 złotych bilet rodzinny 2+2 (2 osoby dorosłe, 2 dzieci – uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów)
*85 złotych bilet rodzinny 2+1 (2 osoby dorosłe, 1 dziecko – uczeń szkoły podstawowej lub gimnazjum).

Autor: Redaktor BM SLAM STAL