Do najbliższego spotkania

z Arką Gdynia
pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę
#JesteśmyzeStali

Aktualności

Po raz kolejny gramy razem z WOŚP
09.01.2018

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie, jak w latach poprzednich, tak i w tym roku, nasz klub włącza się w orkiestrową pomoc.
Do ostrowskiego sztabu WOŚP trafiają trzy, wyjątkowe rzeczy, które będzie można wylicytować w trakcie finału WOŚP w niedzielę w Ostrowskim Centrum Kultury.

Do ostrowskiego sztabu WOŚP trafiają trzy, wyjątkowe rzeczy, które będzie można wylicytować w trakcie finału WOŚP w niedzielę w Ostrowskim Centrum Kultury.
Podobnie, jak w poprzednim roku, tak i teraz do wylicytowania będzie wyjazd z naszym zespołem na wybrany mecz. To będzie dużagratka uczestniczyć w dwudniowym pobycie naszego zespołu. To będzie świetna okazja zobaczyć kulisy ligowej rywalizacji. Przebywać z drużyną w trakcie podróży, treningów, czy przedmeczowej odprawy. Jednym słowem, to wyjątkowy wyjazd. Przygoda, która z pewnością na długo zapisze się w pamięci. Przed rokiem w takim wyjeździe do Sopotu uczestniczył Wojtek Zaremba, który był zachwycony tym wszystkim, co przeżył przez te dwa dni z naszym zespołem.
Na licytację przekazujemy także brązowy medal mistrzostw Polski wywalczony przez nasz zespół w 2017 roku. To wyjątkowy medal, który z pewnością będzie czymś specjalnym dla osoby, które go wylicytuje.
WOŚP chcemy wesprzeć także poprzez przekazanie na licytację ligowej piłki z autografami całej naszej drużyny oraz sztabu trenerskiego.
To wszystko już czeka na Was!
Licytacja odbędzie się w niedzielę po godzinie 19 na głównej scenie OCK w Ostrowie. O szczegółach licytacji będziemy jeszcze informować.

 

Autor: Redaktor BM SLAM STAL