Nieudana niedziela. Rosa lepsza
14.01.2018

Za nami mecz w Radomiu. W rywalizacji z Rosą emocji nie brakowało. Niestety, 0statecznie zespół gospodarzy wygrał 80:74. Z powodu kontuzji meczu nie dokończyli dwaj nasi zawodnicy: Marc Antonio Carter oraz Grzegorz Surmacz.

W I połowie nasz zespół grał na wysokim poziomie. Wykorzystywaliśmy swoje atuty. W efekcie do przerwy prowadziliśmy 47:36. Niestety, w II połowie gra naszej drużyny wyraźnie się załamała. Na domiar złego kontuzji nabawili się dwaj gracze: Marc Antonio Carter i Grzegorz Surmacz. Z tego powodu trener Emil Rajković nie mógł korzystać z tej dwójki. Radomski zespół od początku gry po przerwie rzucił się do odrabiania strat. Po 30 minutach był remis 59:59. W ostatniej odsłonie emocje były duże. Doszło do ciekawej końcówki. Niestety, ostatnie słowo należało do radomian, którzy sięgnęli po ważne zwycięstwo.

Rosa Radom – BM Slam Stal 80:74 (16:23, 20:24, 23:12, 21:15)

Rosa: Kevin Punter 20, Michał Sokołowski 20, Ryan Harrow 11, Igor Zajcew 10, Patrik Auda 6, Daniel Szymkiewicz 6, Marcin Piechowicz 3, Szymon Szymański 2, Jarosław Trojan 2, Filip Zegzuła.

BM Slam Stal: Aaron Johnson 23, Łukasz Majewski 13, Adam Łapeta 12, Jure Skifić 8, Tomasz Ochońko 7, Marc Carter 6, Mateusz Kostrzewski 4, Michał Chyliński, Grzegorz Kulka, Grzegorz Surmacz.

Autor: Redaktor BM SLAM STAL