Aktualności

Prezydent Beata Klimek pogratulowała sukcesów
22.03.2018

W środowe popołudnie w Forum Synagoga odbyło się doroczne spotkanie prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego ze sportowcami, trenerami i działaczami klubów naszego miasta. Na ręce wiceprezesa Grzegorza Ardeli, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek skierowała podziękowania i wyróżnienia za dokonania naszego klubu w 2017 roku, który przyniósł nam znakomity sukces w postaci brązowego medalu mistrzostw Polski. Wyróżnienie otrzymał również prezes Paweł Matuszewski i trener Emil Rajković, który niestety nie był obecny, bowiem wspólnie z zespołem przebywa już w Toruniu. Dziękujemy za podziękowania i wyróżnienia.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy klubem w Ostrowie Wielkopolskim, który kontynuuje piękne tradycje w koszykówce mężczyzn. Pracujemy ciężko każdego dnia, żeby osiągać sukcesy, radować rzeszę naszych kibiców i promować Ostrów Wielkopolski zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Ostrów Wielkopolski jest miastem, które sportem stoi. Cieszymy się, że tak duża rzesza sportowców, trenerów, działaczy i klubów z naszego miasta święci każdego roku znakomite sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Dla naszego klubu rok 2017 był znakomity. Wierzymy, że to jest jednak dopiero początek naszych sukcesów.

Dziękujemy prezydent Beacie Klimek i władzom miasta za zaufanie i wsparcie. Podziękowania kierujemy również w stronę naszych wszystkich sponsorów i partnerów oraz kibiców i mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Razem możemy więcej!