Aktualności

Miranda Textiles nowym sponsorem
04.04.2018

Należąca do grupy Lubawa Group, firma Miranda Textiles to nowy sponsor naszego klubu. Cieszymy się, że do grona firm wspierających ,,Stalówkę” dołącza kolejna tak znacząca firma, mająca dużą renomę i mocną pozycję na rynku.

Firma Miranda Textiles to nowoczesny producent wysokiej jakości tkanin oraz dzianin, a także gotowych produktów tekstylnych o unikalnych walorach użytkowych. – Jako nieliczni w Europie dysponujemy pełnym cyklem produkcyjnym, zlokalizowanym w jednym miejscu, opartym o stale modernizowany, nowoczesny park maszynowy. Nasza długoletnia tradycja, potencjał, oraz elastyczne podejście do Klienta, sprawiają, że jesteśmy w stanie stworzyć produkty spełniające każde oczekiwania – czytamy na stronie firmy Miranda Textiles.

Miranda Textiles to firma, która jest jednym z wiodących europejskich liderów w produkcji tkanin i dzianin, dla różnych branż oraz sektorów przemysłu. Produkty są wysyłane do ponad 30 krajów z całego świata. Wszystkie wyroby są produkowane zgodnie z wymaganiami posiadanych przez nas atestów i certyfikatów. Dzięki temu, produkty wolne są od substancji szkodliwych dla zdrowia.

Więcej o naszym nowym sponsorze znajdziecie tutaj: www.miranda.pl oraz www.strefadekoracji.pl

Witamy w gronie sponsorów BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści.