Aktualności

Blachdek sponsorem naszego klubu!
05.04.2018

Takie wiadomości zawsze jest dobrze przekazywać. Z dużą radością chcemy poinformować, że w gronie sponsorów naszego klubu ponownie witamy firmę Blachdek pana Marka Rachwalskiego. Blachdek to firma o uznanej i mocnej pozycji na rynku. Swoją siedzibę ma w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kamiennej 3. 

Blachdek to firma, która w swojej ofercie posiada pokrycia dachowe, systemy rynnowe, papy termozgrzewalne, okna dachowe oraz systemy dociepleń. To firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, zapewniająca wysokiej jakości towar. Jednym słowem: Blachdek to firma godna zaufania i polecenia.

Witamy w naszej ,,Stalowej”, żółto-niebieskiej rodzinie koszykarskiej. Dziękujemy za zaufanie. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie wiele korzyści firmie Blachdek.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora i zapoznania się z bogatą ofertą:
http://www.blachdek.info/