Do najbliższego spotkania

z Stelmet Enea BC Zielona Góra
pozostało

Trzymamy

kciuki za naszą drużynę
#JesteśmyzeStali

Aktualności

Anwil rywalem w finale! Sprzedaż biletów od wtorku
21.05.2018

Anwil Włocławek będzie naszym rywalem w wielkim finale mistrzostw Polski. Rywalizacja o złoty medal rozpoczyna się w czwartek we Włocławku. Drugi mecz także na parkiecie rywala w sobotę, 28 maja. Jutro tymczasem o godzinie 12.00 rusza sprzedaż biletów na mecz w Ostrowie Wielkopolskim 28 i 30 maja.W finale mistrzostw Polski zagramy z Anwilem Włocławek, który dzisiaj w decydującym, piątym meczu we własnej hali pokonał Stelmet Zielona Góra. Walka o złoto toczyć się będzie do czterech zwycięstw. Pierwszy mecz w czwartek, 24 maja we Włocławku. Drugi mecz w hali rywala w sobotę, 26 maja. Mecze w Ostrowie odbędą się w poniedziałek, 28 maja i w środę, 30 maja. W związku z tym sprzedaż biletów na te mecze rusza już jutro, we wtorek, 22 maja od godziny 12 w siedzibie naszego klubu. W środę, czwartek i piątek wejściówki można będzie nabywać w biurze klubu przy Kusocińskiego w godzinach od 10 do 15. Zapraszamy!

Autor: Patryk Pankowiak