Aktualności

Stabilne finanse. Odpowiednie zarządzanie
02.08.2018

W związku z nierzetelnymi i nieprawdziwymi informacjami, które pojawiły się w ostatnich dniach w niektórych mediach, chcemy poinformować, że sytuacja finansowa BM Slam Stal S.A. jest stabilna. Klub nie ma długów. Jednocześnie nie ma problemów z sugerowaną płynnością, która jest zachowana.

Nasz klub nie posiada żadnego zadłużenia w stosunku do instytucji publicznych takich, jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Urządu Skarbowy. Bilans na dzień 31 maja 2018 roku wykazuje kapitał dodatni. To natomiast wskazuje, że właściciele BM Slam Stal S.A. w odpowiedni sposób dbają o finanse i zarządzają nimi.

W związku z tym uspokajamy naszych kibiców. Działamy i pracujemy. Walczymy o licencję na dalsze występy w ekstraklasie. Złożyliśmy odwołanie do Komisji Odwoławczej. Jednocześnie trwają prace związane z budową zespołu. Trwa też rozbudowa hali K1. Celem Zarządu BM Slam Stal S.A. jest przywrócenie świetności obiektowi K1. Dzięki temu kompleks służyć będzie nie tylko naszej drużynie, ale również innym dyscyplinom sportowym w Ostrowie Wielkopolski.

Drodzy kibice, BM Slam Stal to klub ostrowski. Czeka nas sporo pracy i wiele kolejnych wyzwań. Potrzebujemy Waszego wsparcia i zaangażowania.

Dlatego bądźcie z nami.

Hej Stal!

Zarząd BM Slam Stal S.A. Ostrów Wielkopolski