Aktualności

Arged nadal sponsorem BM Slam Stal
28.08.2018

Mamy dla Was znakomitą wiadomość. Doskonale znana wszystkim kibicom koszykówki firma Arged w dalszym ciągu pozostaje w gronie naszych głównych sponsorów. W poniedziałek doszło do podpisania nowej umowy sponsorskiej z udziałem Tomasza Wasiaka i Mateusza Krawczyńskiego oraz prezesa klubu Pawła Matuszewskiego. 

Przed nami czwarty, kolejny sezon współpracy. Trzy poprzednie były bardzo owocne. Jesteśmy przekonani, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy. Współpraca na lini BM Slam Stal – firma Arged układa się we wzorowy sposób, dając korzyści obu stronom.  Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie!

Zajrzyjcie na stronę naszego sponsora, zachęcamy do korzystania z bogatej oferty firmy Arged:

http://arged.eu/pl/

Poznajcie naszego sponsora, firmę Arged:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ARGED istnieje na rynku polskim od 1991 roku, zajmuje się produkcją systemów poziomujących do wanien i brodzików oraz elementów z tworzyw sztucznych. Posiadamy duże doświadczenie w profilu naszej działalności oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Służymy poradami, konsultacjami oraz chętnie pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z tematyką naszej produkcji. roku 2007 uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny mieszczący się w miejscowości Ociąż gmina Nowe Skalmierzyce. Dzięki zakupowi nowoczesnych maszyn i urządzeń, zakład posiada obecnie znaczącą zdolność produkcyjną i szybką zdolność wdrożeniową. Nasz park maszynowy składa się z wtryskarek do tworzyw sztucznych, pras mimośrodowych i hydraulicznych. Posiadamy zaplecze narzędziowe, co pozwala w możliwie najkrótszym czasie zaprojektować, wykonać narzędzie oraz uruchomić produkcję na przedstawiony element konstrukcyjny z tworzywa sztucznego lub element metalowy.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja systemów poziomujących do wanien i brodzików oparta na naszych wzorach jak i powierzonych przez odbiorców. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dużą estetyką. Dysponujemy swoim transportem oraz umową z firmą spedycyjną co zapewnia bezproblemową dostawę loco magazyn kontrahenta w ciągu 24 godzin.

Posiadamy kilka wzorów przemysłowych zastrzeżonych w URZĘDZIE PATENTOWYM RP obejmujących system poziomowania brodzika jak i jego mocowanie.