Aktualności

Firma NED nadal z BM Slam Stal!
05.09.2018

Pora na kolejną świetną wiadomość. Wspierająca nasz klub od trzech lat firma NED w dalszym ciągu będzie w gronie sponsorów BM Slam Stal. To jednak nie wszystko. Firma, której właścicielem jest wielki sympatyk ,,Stalówki”, Mirosław Ryżak zwiększa znacząco swoje wsparcie! To znakomita wiadomość, która ucieszy zapewne wszystkich. Posiadanie tak zacnych sponsorów jest czymś doskonałym dla naszego klubu. Dziękujemy więc za zaufanie i wsparcie!

Poznajcie naszego sponsora:

“PHU NED” jest prężnie rozwijającą się firmą, powstałą w 2002 roku jako przedsiębiorstwo świadczące usługi eksportowe. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę logistyczną oraz transportową. Wykonuje przewozy różnego rodzaju ładunków do i z wszystkich krajów Europy oraz WNP. Oprócz transportu organizuje również kompleksową obsługę promową.

 

Doświadczona kadra firmy jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania transportowo-spedycyjne oferując szeroki wachlarz usług, szczególną uwagę poświęcając przygotowaniu nietypowych, nowoczesnych rozwiązań logistycznych.

Firma P.H.U NED zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług, terminowe realizacje transportów oraz co szczególnie ważne bezpieczeństwo przewożonych towarów. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Państwa przesyłkom. Stosowane przez nas metody zabezpieczeń w połączeniu z dobrą organizacją pracy i doświadczeniem gwarantują Państwu spokojny sen.

Zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy oraz zapewnienia komfortu psychicznego i zadowolenia. Wspólnie tworzymy rynek transportowy!

Zajrzyjcie na stronę internetową firmy NED:

http://www.nedtransport.com/o-firmie