Aktualności

Trans-Med zadba o zdrowie
08.09.2018

W nadchodzącym sezonie w gronie partnerów naszego klubu będzie także firma Trans-Med, która świadczy usługi zabezpieczenia medycznego różnego rodzaju imprez masowych, plenerowych i sportowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Trans-Med:

http://www.transmed24.pl/

Poznajcie naszego partnera:

W styczniu 2018 roku powstała firma TRANS-MED s.c. świadcząca usługi zabezpieczenia medycznego różnego rodzaju imprez masowych, plenerowych i sportowych.

Dodatkowo zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu transportu medycznego- zarówno dla szpitali jak i osób prywatnych. Pod naszą opieką potencjalny pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo w trakcie realizacji zlecenia załatwiamy wszelkie formalności związane z przyjęciem do szpitala czy poradni specjalistycznej. Na swoim wyposażeniu posiadamy 3 karetki wyposażone w profesjonalny sprzęt i leki. Obecnie odpowiadamy za bezpieczeństwo uczestników największych wydarzeń sportowych, kulturalnych, imprez masowych w powiatach; krotoszyńskim, ostrowskim, rawickim i milickim.

Zatrudniamy w swoich zespołach tylko i wyłącznie lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarzy z doświadczeniem w pracy w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Satysfakcja klienta jest dla nas powodem do dumy.

Zapraszamy do współpracy!!!