Aktualności

Ruszamy ze sprzedażą karnetów na sezon 2018/2019
12.09.2018

Coraz większymi krokami zbliża się nowy sezon na parkietach Energa Basket Liga. Nasz zespół, będąc wicemistrzem kraju intensywnie przygotowuje się do walki w kolejnych rozgrywkach. To idealny moment na rozpoczęcie sprzedaży karnetów. Wejściówki będą dostępne dla Was już od czwartku.

Przed nami czwarty kolejny sezon na parkietach ekstraklasy. Dwa poprzednie były znakomite, przyniosły nam brązowy medal oraz wicemistrzostwo kraju. Teraz także mamy ambitne plany i cele. Trener Wojciech Kamiński stworzył zespół, który ma duży potencjał i będzie groźny dla każdego rywala.

Przed nami sezon 2018/2019, w którym emocje ponownie będą wielkie. Stąd też zachęcamy do zakupu karnetów.

Kibice to jeden z najważniejszych sponsorów naszego klubu. Zainteresowanie karnetami jest bardzo duże. Dlatego w czwartek w rozpoczynamy ich sprzedaż. Cena karnetu na mecze rundy zasadniczej to 850 złotych. Jednocześnie, odpowiadając na zapytania wielu kibiców, w tym sezonie wprowadzamy również możliwość zakupu karnetu VIP, którego cena to 2,500 złotych.

Dlaczego warto kupić ,,Stalowy” karnet?

1. Wyjątkowy prezent

Jeśli nie ma macie pomysłu na dobry prezent dla swoich bliskich, to właśnie przychodzimy z pomocą. ,,Stalowy” karnet na sezon 2018/2019 to idealny prezent. Dzięki temu macie możliwość sprawić wyjątkową niespodziankę, która na pewno ucieszy Waszych bliskich.

2. Gwarancja

Karnet na sezon 2018/2019 gwarantuje wybrane miejsce na trybunach hali przy Wrocławskiej. Jednocześnie posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo w wyborze miejsca w rozbudowanej hali K1.

3. Pierwszeństwo

W nowym sezonie celem dla naszej drużyny będzie udział w fazie play off. No i to powoduje, że każdy posiadacz karnetu poczuje się wyjątkowo w tym właśnie okresie. Będzie on mógł zakupić karnet, lub bilet w przedsprzedaży. To gwarantuje udział w najważniejszych meczach sezonu, które przecież cieszą się największą popularnością wśród kibiców ,,Stalówki”.

4. Pierwokup

Ten właśnie atut posiadacz karnetu w sezonie 2018/2019 odczuje dokładnie w kolejnym sezonie. Wtedy karnetowicze będą mieli pierwszeństwo zakupu karnetu na kolejne rozgrywki.

5. ,,Stalowa” twierdza

Nowy sezon rozpoczynamy w hali przy Wrocławskiej. To specyficzny obiekt, w którym nasz zespół czuje się wyjątkowo, ale jest to możliwe tylko i wyłącznie dzięki Wam i Waszemu dopingowi! To właśnie Wasze znakomite wsparcie sprawiło, że poprzednie dwa sezony były dla naszej drużyny tak znakomite. Pomóż więc ,,Stalówce” po raz kolejny walczyć o sukcesy, tworząc wspólnie kolejny rozdział w historii ostrowskiej koszykówki!

6. Wicemistrz Polski

Posiadanie karnety to jedyna okazja, żeby w każdym meczu w Ostrowie Wielkopolskim oglądać wicemistrza Polski. Nasza srebrna drużyna w sezonie 2017/2018, zrobi teraz wszystko, żeby ponownie znajdować się w górze ligowej tabeli, walcząc o kolejne laury.

7. Przywiązanie do barw klubowych

Na koniec zostawiliśmy najważniejszy powód zakupu karnetu na nadchodzący sezon 2018/2019. BM Slam Stal to nie tylko koszykówka. To również miłość i oddanie do klubu, którym jesteśmy na dobre i na złe, w momentach sukcesów, jak i porażek. Posiadanie karnetu jest tymczasem najwyższym wyrazem przywiązania do naszych ,,Stalowych”, żółto-niebieskich barw. Karnet jest więc nieodłącznym atrybutem kibiców, dla których ,,Stalówka” jest czymś wyjątkowym.

Dlaczego warto kupić karnet VIP?

W związku z wieloma zapytaniami ze strony kibiców, Zarząd Klubu BM Slam Stal postanowił rozszerzyć ofertę karnetową. Tym samym do sprzedaży wprowadzamy karnet VIP.

Posiadacze karnetów VIP będą zasiadać w hali w specjalnej strefie VIP, mając jednocześnie wstęp do strefy cateringowej VIP. Ponadto, każdy karnetowicz otrzyma oryginalną ligową piłkę marki Spalding z autografami zespołu. To jednak nie wszystko. Posiadacze karnetów VIP będą też uczestnikami specjalnych wydarzeń z życia klubu i drużyny.

Zapraszamy więc do siedziby naszego klubu.W czwartek i piątek sprzedaż karnetów prowadzona będzie w godzinach od 12 do 16.

,,Stalowe” karnety czekają na Was!