Aktualności

Walczak Group sponsorem wicemistrza Polski!
13.09.2018

Kolejny sponsor obdarzył nas zaufaniem i zdecydował się na wsparcie klubu, który jest wicemistrzem Polski! Do grona naszych sponsorów dołącza więc pracownia projektowa Walczak Group, która na rynku działa prężenie już od ponad ośmiu lat. Właściciel pracowni Mariusz Walczak to duży sympatyk sportu, a w szczególności koszykówki i zespołu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Witamy w naszym gronie!

Pracownia projektowa Walczak Group to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu architektury kubaturowej takiej jak obiekty przemysłowe produkcyjno-magazynowe, centra logistyczne, budynki biurowe, usługowe i handlowe. Pracownia powstała w 2010 r. z inicjatywy jej właściciela Mariusza Walczaka, jako następstwo wieloletniej praktyki, zarówno projektowej jak i w kierowaniu zespołem projektantów. Łącznie to ponad 20 lat doświadczenia na każdym etapie projektowania i nadzorowania realizacji inwestycji na terenie całej Polski.

W chwili obecnej pracownię tworzy trzech architektów prowadzących, z których każdy kieruje swoim zespołem branżowym. W sumie, przy naszych projektach, współpracuje ok. 40 specjalistów w branżach: konstrukcyjno-budowlanej, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych i niskoprądowych, technologicznych, drogowych, badań gruntu, geodetów, kosztorysantów oraz rzeczoznawców do spraw bezpieczeństwa pożarowego, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy. Podejmowanie kolejnych wyzwań stawianych przez Inwestorów sprawia, że nasza pracownia systematycznie rozwija się, ciągle poszerzając swój zespół i kapitał zebranych doświadczeń.

Od samego początku dewizą przyświecającą tworzeniu kolejnych projektów jest indywidualne podejście do każdego Klienta, wysoka jakość architektury i rozwiązań projektowych a także optymalizacja kosztów realizacji obiektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Naszym Partnerom biznesowym proponujemy kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji projektowych poprzez planowanie kosztów, uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji administracyjnych aż po zastępstwo Inwestycyjne i nadzór nad realizacją. Na każdym etapie służymy naszą wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy z nami.

Pracownia projektowa Walczak Group ma swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Rzemieślniczej 3. Telefon kontaktowy do pracowni to: 535 103 111.