Aktualności

Olmet gra z nami! To kolejny rok współpracy
14.09.2018

Doskonale znane mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego i regionu Przedsiębiorstwo Handlowe OLMET także w sezonie 2018/2019 będzie w gronie sponsorów BM Slam Stal! Centrum Narzędziowo-Budowlane mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej 47. Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty. Jednocześnie dziękujemy za kilkuletnie zaufanie i wsparcie!

Przedsiębiorstwo Handlowe „OLMET”  z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej 47 powstało 25 maja 1996 roku. Właścicielami Firmy są Państwo Aleksandra i Jarosław Rynowieccy a zakres działalności obejmuje bardzo szeroko rozumiany handel artykułami przemysłowymi.

Na początku istnienia Placówka mieściła się na powierzchni 40m2. Obecnie dzięki nieustającemu rozwojowi funkcjonujemy na powierzchni ponad 600m2 i zatrudniamy ponad 10 pracowników. Fakt ten umożliwił niesamowicie rozwinąć nam oferowany asortyment.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy Przedstawicielami wielu markowych Firm krajowych jak i zagranicznych, co pozwala na oferowanie produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. Naszymi klientami są zarówno Firmy, jak i bardzo cenieni przez nas odbiorcy indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą przebogatą ofertą na odwiedzanej właśnie przez Państwa stronie jak i w siedzibie Firmy gdzie zawsze spotkacie się Państwo z fachową obsługą i doradztwem.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej i świetnej oferty naszego zaufanego sponsora!

http://www.olmet.net/