Aktualności

Hotel Komeda w gronie partnerów BM Slam Stal!
16.09.2018

Hotel Komeda to miejsca doskonale znane wszystkim mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego i regionu. To wysokiej klasy obiekt, który ma bardzo bogatą ofertę. Właściciele Hotelu Komeda Państwo Walczakowie od wielu lat związani są z ostrowską koszykówką. To kibice naszej ,,Stalówki”. Dlatego też w nadchodzącym sezonie 2018/2019 również i Hotel Komeda znajduje się w gronie naszych partnerów. To idealne miejsce do organizacji wesela, przyjęcia okolicznościowego, czy rodzinnego spotkania. Hotel Komeda oferuje również organizację konferencji.

Ten rodzinnie prowadzony hotel ciepło wita swoich gości. Po dniu pełnym zajęć mogą oni zrelaksować się w swoich przytulnych pokojach z wieloma udogodnieniami, w tym Wi-Fi. W restauracji warto skosztować na obiad pysznych dań krajowych i międzynarodowych.

Położony w centrum Ostrowa Wielkopolskiego hotel Komeda oferuje relaksującą atmosferę z piękną restauracją, klubem nocnym i kinem oferującym najnowsze filmy.

Pokoje w hotelu Komeda są przestronne, przytulnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji satelitarnej oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Apartamenty oferują dodatkową przestrzeń i dodatkowe udogodnienia, w tym odtwarzacz CD i DVD, a w niektórych przypadkach wannę z hydromasażem.

Wspaniała restauracja w hotelu Komeda to doskonałe miejsce na delektowanie się tradycyjnymi, rodzinnymi przepisami i potrawami z całego świata. W ciepłe dni w ogrodzie odbywają się przyjęcia przy grillu.

Przed hotelem znajduje się płatny parking i bezpłatny parking z tyłu. Wieczorami można obejrzeć film w kinie w sali o pojemności 450 miejsc lub rozkoszować się muzyką dyskotekową w klubie Czekolada. Przylegający do spokojnego parku hotel Komeda może służyć do organizacji spotkań, konferencji i imprez towarzyskich.

Zajrzyjcie na stronę internetową Hotelu Komeda. Zapraszamy do współpracy!

http://hotel-komeda.com.pl/

https://www.facebook.com/HotelRestauracjaKomeda/