Aktualności

Aret pozostaje sponsorem wicemistrza Polski
18.09.2018

W poniedziałek doszło do podpisania umowy z kolejnym sponsorem. W gronie BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski pozostaje firma Aret należąca do pana Arkadiusza Rybki. Firma istnieje na rynku od blisko dziesięciu lat. Rozwija się w prężny sposób, zapewniając swoim klientom wszystko, co związane jest z tachografami samochodowymi, pełną obsługą w zakresie sprzętu CB oraz ogranicznikami prędkości w aucie. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Poznajcie naszego sponsora:

Firma istnieje na rynku od 2009 roku i zajmuje się:

  • montażem, naprawą, sprawdzaniem(legalizacją)analogowych tachografów samochodowych
  • montażem i kalibracją tachografów cyfrowych
  • instalacją i sprawdzaniem drogowych ograniczników prędkości
  • wystawianiem zaświadczeń (certyfikatów), potwierdzających istnienie ogranicznika prędkości w aucie
  • gwarantujemy również pełna obsługę w zakresie sprzętu CB.

Prowadzimy sprzedaż sprzętu CB, na życzenie dokonujemy montażu zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych, naprawiamy każdego typu radio CB w możliwie krótkim okresie czasu.

Dodatkowo można zakupić u nas nawigacje samochodową. Zapewniamy pełen instruktaż dotyczący funkcjonowania i użytkowania zakupionej u nas nawigacji.

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość wykonania usługi w innych godzinach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Tylko nasi pracownicy zapewnią Państwu maksimum satysfakcji z dokonanego zakupu czy wykonanej usługi, ponieważ ARET to doświadczona i fachowa kadra pracownicza, która każdego klienta traktuje indywidualnie.

Aret – serwis tachografów

63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon: 664-012-040

Adres email: kontakt@aret.expert

http://www.aret.expert/