Aktualności

Centrum Budowlane K-Fox nadal gra z BM Slam Stal!
18.09.2018

Z dużym zadowoleniem informujemy, że w nadchodzącym sezonie 2018/2019 w naszym gronie sponsorów nadal obecne będzie Centrum Budowlane K-Fox. To największa hurtownia budowlana w Kaliszu, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych oraz dekoracji wnętrz, będąc jednocześnie dystrybutorem chemii budowlanej PCI i systemów stropowych Stropex. Dziękujemy więc za zaufanie i wsparcie! Przed nami kolejny owocny rok współpracy.

Poznajcie Centrum Budowlane K-Fox:

W K-Fox wierzymy, że nowoczesne standardy współpracy, innowacyjne materiały budowlane i unikalne podejscie do klienta to gwarancja sukcesu. Rynek materiałow budowlanych szczególnie mocno opiera się na długoterminowych relacjach z Klientami. Jeśli ktoś zaufa naszej jakości, naszemu doradztwu, zostaje z nami na dłużej. Wśród odbiorców naszej hurtowni materiałów bodowlanych są zarówno duże firmy budowlane, jak i indywidualni Klienci. Od zawsze stawialiśmy sobie za zadanie aby być również doradcą Klienta, oferując porady w zakresie doboru materiałów dostosowanych do wymogów poszczególnych grup odbiorców.

Oferujemy bardzo szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych. Praktycznie nie ma w okolicach Kalisza  budynku przy budowie którego nie użyto by materiałów budowlanych lub wykończeniowych pochodzących z firmy K-Fox.

Pracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku budowlanym w Polsce. Obsługujemy inwestycje nie tylko w Kaliszu, ale w całej Południowej Wielkopolsce. K-Fox to najprostszy sposób na dobrą budowę.

Ale przede wszystkiem firma, to ludzie. To nasz zespół powoduje, że K-Fox to największa i najbardziej profesjonalna hurtownia materiałów budowlanych w Południowej Wielkopolsce.

 

Zapraszamy do korzystania z usług Centrum Budowlanego K-Fox. Firma ma swoją siedzibę w Kaliszu przy ulicy Rzymskiej 38-40. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora:

http://www.k-fox.pl/

PHU K-FOX

ul. Rzymska 38-40

62-800 Kalisz

Telefon: +48 62 768 08 18

Adres email: biuro@k-fox.pl