Aktualności

WOJ-BUD dołącza do BM Slam Stal. Witamy w naszym gronie!
18.09.2018

Nie zwalniamy tempa. Wicemistrz Polski w nowym sezonie będzie wspieramy także przez firmę budowlaną Woj-Bud, której właścicielem jest Wojciech Nowak. Firma Woj-Bud działa na rynku usług budowlanych już od blisko 30 lat. W nadchodzącym sezonie 2018/2019 w znaczący sposób wspierać będzie BM Slam Stal. Witamy w naszym ,,Stalowym” gronie. Oczywiście, tradycyjnie dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Razem tworzymy ostrowską koszykówkę!

Poznaj naszego sponsora:

Firma Woj-Bud działa na rynku usług budowlanych od 1990 roku. Od samego początku specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym. Ten segment rynku aż do dzisiaj stanowi dla nas jeden z głównych filarów działalności.

Rozwinięty park maszynowy oraz wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzenie lat, w wyniku realizacji setek inwestycji budowlanych, dały nam możliwości wykonywania zleceń budowy wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Nawiązanie współpracy ze znaczącym partnerem – firmą Dino Polska – było przełomem w naszej działalności, pozwoliło podjąć działania w całkiem nowym dla nas obszarze jakim jest budownictwo usługowo-handlowe. Od tamtej pory zrealizowaliśmy kilkanaście obiektów na zlecenie naszego partnera w różnych częściach Polski, a nowy segment rynku stał się drugim ważnym filarem działalności Woj-Bud.

Nasza specjalizacja w zakresie sposobu realizacji inwestycji budowlanych dotyczy zarówno prac murarskich jak i żelbetowych, a oferta, poza budownictwem mieszkaniowym i usługowo-handlowym, obejmuje także realizację obiektów przemysłowych, inwentarskich i biurowo-magazynowych.

Stała, doświadczona kadra, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, stanowi najwyższą wartość firmy Woj-Bud. Ich zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły wykonywanych prac przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów.

Poza solidnym wykonaniem zadań budowlanych oferujemy naszym kontrahentom wsparcie merytoryczne oraz techniczne, przed i podczas realizacji inwestycji. Nasi dotychczasowi klienci bardzo doceniają taką pomoc.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

WOJ-BUD Wojciech Nowak

Jaskółki 3A
63-440 Raszków
Tel.: +48 792 929 082
E-mail: nowik83@onet.eu

http://www.wojbud.biz/