Aktualności

Hurtownia Vixon wspiera BM Slam Stal
21.09.2018

Vixon cały czas będzie wspierać BM Slam Stal! Jest nam niezwykle miło, iż firmy cenią sobie współpracę z naszym klubem i chętnie przedłużają współpracę. Tak stało się właśnie w przypadku niezawodnej firmy Vixon, której właścicielem jest Pan Maciej Miłosz. Zapraszamy do zakupów w ich placówce w Ostrowie Wielkopolskim oraz poprzez stronę internetową. Korzystając z usług firmy Vixon, wspieracie Państwo koszykówkę i klub BM Slam Stal!

Vixon to hurtownia artykułów piśmienniczych i papierowych, która prężnie działa na rynku od 1992 roku. Firma w ciągu wielu lat poszerzyła swoją ofertę, odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe. Obecnie działa głównie w zakresie czterech obszarów towarowych, do których należą:

  • artykuły papierniczo – piśmiennicze, materiały biurowe,
  • artykuły higieniczne,
  • zabawki – produkty dla dzieci,
  • znicze.

Firma Vixon to także artykuły wykorzystywane w gospodarstwie domowym – różnego rodzaju kosmetyki, profesjonalna chemia gospodarcza, artykuły bhp, artykuły dekoracyjne. Na chwilę obecną hurtownia oferuje ponad dwanaście tysięcy produktów, co czyni Vixon jednym z najlepiej wyposażonych przedsiębiorstw na rynku w branży.

Dlaczego hurtownia Vixon?

“Hurtownia artykułów papierniczych i piśmienniczych Vixon to przede wszystkim szeroka oferta produktów dopasowanych do potrzeb współczesnego klienta w każdym wieku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku oferujemy wyłącznie sprawdzony asortyment wysokiej jakości – dzięki temu mają Państwo gwarancję zadowolenia z zakupionych w naszych sklepie produktów. Nasza strona internetowa jest bardzo przejrzysta, co ułatwia zakupy (nawet w przypadku przeglądania strony na urządzeniach mobilnych).

Przez wiele lat zaufało nam tysiące klientów, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego do każdej transakcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co sprawia, że mamy grono stałych odbiorców.”

Zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy Vixon. Można tam dokonywać zakupów online oraz zapoznać się z pełną ofertą firmy. Każdy produkt posiada dokładne zdjęcia oraz opis z danymi technicznymi. Korzystając z usług firmy Vixon, wspieracie Państwo także klub BM Slam Stal!