Aktualności

Firma Blachdek z nowym kontraktem sponsorskim!
24.09.2018

W Ostrowie Wielkopolskim nie brakuje miłośników koszykówki i naszego klubu. Taką osobą jest właśnie pan Marek Rachwalski, właściciel firmy Blachdek, która już na stałe wpisała się w nasze klubowe życie. W poniedziałek podpisana została nowa umowa sponsoringowa. Firma Blachdek dwukrotnie zwiększa swoje wsparcie dla naszego klubu. To doskonała wiadomość dla wszystkich kibiców związanych z BM Slam Stal! 

Blachdek to firma o uznanej i mocnej pozycji na rynku. Swoją siedzibę ma w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kamiennej 3. 

Blachdek to firma, która w swojej ofercie posiada pokrycia dachowe, systemy rynnowe, papy termozgrzewalne, okna dachowe, rolety zewnętrzne do okien dachowych oraz systemy dociepleń. To firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, zapewniająca wysokiej jakości towar. Jednym słowem: Blachdek to firma godna zaufania i polecenia.

Blachdek

  • ul. Kamienna 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • (62) 720 44 54
  • 795 414 086
  • 881 946 344
  • biuro@blachdek.info
  • Pn – Pt: 8:00 – 17:00
  • Sob: 8:00 – 13:00

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora:

http://www.blachdek.info/