Aktualności

Nowy sponsor w naszym zespole. Awra dołącza do wicemistrza!
28.09.2018

Systematycznie powiększa się grono naszych sponsorów. Do BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski dołącza firma AWRA Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją mięsa chłodzonego i mrożonego pozyskanego z kur mięsnych typu reprodukcyjnego oraz jego dystrybucją w kraju i za granicą. – Cieszymy się, że kolejna firma o uznanej marce będzie w gronie naszych sponsorów – mówi Paweł Matuszewski, prezes BM Slam Stal

http://awra.com.pl/

Firma AWRA powstała w 1989 roku na terenie Wielkopolski, dostarczając klientom wysokiej jakości produkty drobiowe.

Celem działalności Firmy jest dążenie do zaspokajania potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów poprzez zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz budowanie warunków trwałej współpracy.

W ofercie znajdą Państwo elementy z kury mięsnej, przeznaczone do produkcji wysokiej jakości drobiowych produktów spożywczych.

Produkty charakteryzuje znakomita jakość technologiczna i sensoryczna oferowanego mięsa. Rzetelnością i uczciwością, firma zdobyła zaufanie hodowców w Polsce i w wielu krajach europejskich.

Większość dostawców jest z związana z firmą już od kilku lat. – Dokładamy wszelkich starań, aby wywiązać się z wcześniejszych ustaleń i odebrać stado w jak najkrótszym terminie. Dysponujemy profesjonalną flotą samochodową, przystosowaną wyłącznie do transportu kur typu reprodukcyjnego. Nasze auta wyposażone są w specjalistyczne klatki do przewozu drobiu. Każe z nich zabiera z fermy jednorazowo ok. 5000 sztuk kur. Jesteśmy w stanie realizować skup w oparciu o długoterminowe umowy. Hodowca może liczyć na rzetelne rozliczenie i szybką płatność. Nasze produkty spełniają oczekiwania klientów w wielu krajach europejskich i afrykańskich. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były w 100% bezpieczne – czytamy na oficjalnej stronie internetowej firmy AWRA.

AWRA także na rynku afrykańskim!

Nasze mięso, to idealny produkt na tradycyjną afrykańską potrawę “Chicken soup – akoko nkwan lol”.

Afryka – to drugi pod względem wielkości kontynent na Ziemi. Zajmuje ponad 30 mln km², czyli ponad 20% ogólnej powierzchni lądowej świata. Według danych z 2012 r. Afrykę zamieszkuję ok. 1 miliard ludzi.

Afryka ma najwyższy na świecie przyrost naturalny (2,4‰ rocznie) i jest “najmłodszym kontynentem na Ziemi. Gospodarka Afryki opiera się na handlu, rolnictwie i przemyśle. To kontynent bogaty w surowce naturalne. Motorem szybkiego rozwoju tego kontynentu jest w dużej mierze handel.

Nasza firma eksportując swoje produkty, zaspakaja cząstkę żywnościowych potrzeb tej ludności. Tradycje kulinarne to jeden z najważniejszych aspektów podczas wyboru produktu spożywczego przez rdzennego Afrykańczyka. A nasze mięso to idealny produkt na tradycyjną afrykańską potrawę “Chicken soup – akoko nkwan lol”.

http://awra.com.pl/

AWRA GROUP

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka Komandytowa

Świeca 204 , 63-430 Odolanów

tel./fax: +48 62 733 26 70

e-mail: biuro@awra.com.pl

Dział sprzedaży
handel@awra.com.pl

Dział zakupów
surowiec@awra.com.pl

Dział jakości
jakosc@awra.com.pl